MojAndroid

Aplikácia TeamViewer je populárna najmä zo sveta počítačov, kde pôsobí už nejakú tu dobu. Nie je tomu tak dávno, čo dostala aj podporu pre Android, vďaka čomu umožnila pohodlné ovládanie desktopových počítačov na diaľku pomocou mobilných zariadení. Na zvýšenie komfortu ovládania je zameraná aj najnovšia aktualizácia tejto aplikácie.

TeamViewer

TeamViewer vo verzii 8.0.1017 pridáva natívnu podporu pre dotykové ovládanie a gestá. Už nemusíte strastiplne posúvať kurzorom myši, okná na vzdialenej ploche môžete presúvať prirodzene pomocou dotykov. Ak budete potrebovať pre ovládanie myš, môžete dotykové ovládanie vypnúť/zapnúť jediným stlačením v menu. Pridaná bola aj podpora pre ovládanie gestami v novom operačnom systéme Windows 8. Na to, aby ste vedeli ako sa ovláda tento OS pomocou dotykov, už teda nepotrebujete Windows tablet. Stačí si nainštalovať TeamViewer a pripojiť sa k PC s týmto OS. Ako to funguje, môžete vidieť aj na videu nižšie.

Medzi novinkami nájdete aj vylepšené nastavenia, novú stránku s registráciami pre PC a kontakty a inštrukcie pre nové funkcie. Samozrejmosťou je  aj ďalšia oprava chýb a lepšia optimalizácia pre Android 4.2 Jelly Bean. Aktualizovaná verzia TeamVieweru je zadarmo dostupná na Google Play. Stiahnuť si ju môžete prostredníctvom nášho widgetu.

Verzia: 13.1.8602
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 13.1.8602
Aktuálna cena: Zdarma

23.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+