MojAndroid

Multimediálne tablety boli vytvorené predovšetkým pre pohodlný prístup k internetu, no pripojenie cez Wi-Fi nám v mnohých prípadoch neposkytuje najväčší komfort. Práve preto narastá počet používateľov tabletov s 3G modulom a dátovým paušálom, ktorý zabezpečuje väčšiu mobilitu a schopnosť pripojiť sa z ľubovoľného miesta vrámci pokrytia. Mobilný operátor Orange informoval prostredníctvom tlačovej správy o novej akcii, v ktorej môžete získať ľubovolný smartfón spolu s tabletom za zvýhodnené ceny. Ponuka nadobúda platnosť od dnes – 20. februára a môžete ju získať pri objednaní hlasového aj dátového paušálu, pričom minimálna výška mesačného poplatku za oba paušály musí byť vyššia než 38 €.

Orange ponuka tabletov

Výšku zľavy za obe zariadenia si pritom zákazník môže nastaviť sám a určiť si tak ich výslednú akciovú cenu, ktorá závisí od výšky mesačných poplatkov za dátový a hlasový paušál. Podľa Orange predstavuje zľava až 8-násobok mesačného poplatku, čo je zatiaľ najvyšší zľavový koeficiet pre dotované zariadenia. V súčastnosti ponúka operátor 4 tablety s internetom a to Huawei MediaPad 7 Lite, Samsung Galaxy Tab 2 7, Samsung Galaxy Tab 2 10.1 a Samusng Galaxy Note 10.1.

Príklady dvojíc z ponuky smartfónov a tabletov, pričom kombinácia zariadení aj paušálov je ľubovoľná:

Tablet a smartfón v Orange už za 1 €

Zdroj: tlačová správa

20.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+