MojAndroid

Klávesnicu SwiftKey zrejme nemusíme nikomu predstavovať. Svojho času šlo o najpopulárnejšiu platenú aplikáciu v obchode Play. Potom prešla spoločnosť na iný model monetizácie. Klávesnica je tak už nejaký čas dostupná zadarmo, no obsahuje mikrotransakcie. Tými je možné zakúpiť si dodatočné motívy a prispôsobiť si tak klávesnicu podľa vlastných predstáv. V aplikácii pritom nájdete desiatky rôznych motívov, ktorých cena je väčšinou pod úrovňou jedného eura. Ak ste ale doteraz odmietali stiahnuť si alternatívny vzhľad klávesnice za takýto poplatok, teraz už nemáte žiadnu výhovorku. V rámci osláv vianočných sviatkov totiž SwiftKey sprístupňuje všetky svoje motívy úplne zadarmo.

Náš tip
SwiftKey prináša inkognito mód, aby ste sa nemuseli báť o bezpečnosť svojich hesiel

swiftkey-vianoce-cover

Áno, počujete správne. V aplikácii sú dostupné absolútne všetky motívy bez akéhokoľvek poplatku. Vyskúšať tak môžete všetky témy, ktoré sa vám už dlhšie páčili, no nemali ste chuť za ne platiť. Alebo môžete svoje zariadenie pripraviť na vianočné sviatky nejakým pekným grafickým motívom. Možností je skutočne veľmi veľa a je iba na vás, ktorý motív si vyberiete. Akcia dokonca podľa všetkého nie je ani časovo obmedzená. Možno to má niečo spoločné s tým, že klávesnica teraz patrí spoločnosti Microsoft, a tak už nemusí nutne generovať tržby z nákupov v aplikácii.

Bez ohľadu na dôvod, ide o výbornú správu pre samotných používateľov. My k nim tiež patríme a musíme uznať, že novinka nás donútila zmeniť si vzhľad klávesnice po asi dvoch rokoch. Ak aj vy radi používate klávesnicu SwiftKey, dajte nám vedieť, ktorý motív ste si vybrali vy a možno tak inšpirujete aj ostatných čitateľov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

2.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+