MojAndroid

SwiftKey je jedna z najlepších alternatív predinštalovanej klávesnice v Androide. Okrem písania ťahom ponúka aj rôzne gestá či témy, ale aj množstvo ďalších praktických funkcií. Do najnovšej verzie klávesnice dokonca pribudli ďalšie novinky, ako napríklad inkognito mód. Vďaka nemu sa už nemusíte báť o bezpečnosť svojich hesiel.

Inkognito mód je novinka v klávesnici SwiftKey, ktorá po aktivovaní zabráni tomu, aby si klávesnica pamätala, čo napíšete. SwiftKey si týmto spôsobom rozširuje svoj interaktívny slovník, aby vám mohla v budúcnosti ponúkať lepšiu predikciu, no nikto z vás zrejme nechce, aby v SMS správe pri preklepe odoslalo vaše heslo niekomu druhému. Tomu zabráni práve spomínaná novinka.

Náš tip
Klávesnica Swiftkey oddnes pre predikciu využíva neurónové siete

SwiftKey okrem toho prináša aj niekoľko nových rozložení kláves (všetky pre cudzie jazyky, takže pre nás nepodstatné) a opravu známych chýb a nedostatkov. Ak ste si najnovšiu verziu klávesnice ešte nestihli nainštalovať, môžete tak urobiť pomocou odkazu nižšie.

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

14.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+