MojAndroid

Od našej poslednej súťaže neubehol ešte ani týždeň a už vám opäť prinášame šancu vyhrať. Tentokrát budete môcť súťažiť dokonca až o dva skvelé smartfóny Motorola, konkrétne Motorola moto g⁶ a Motorola moto g⁶ play.

Ako vyhrať moto g⁶ a moto g⁶ play?

Zapojiť sa do súťaže je opäť veľmi jednoduché. Pripravili sme si pre vás tri jednoduché otázky s tromi možnosťami odpovedí. Vašou úlohou je označiť správne odpovede pri všetkých troch súťažných otázkach v termíne od 26.06. do 03.07.2018. Z tých, ktorým sa podarí správne odpovedať na všetky otázky, budeme po ukončení súťaže žrebovať dvoch šťastných nových majiteľov Motorola moto g⁶ a Motorola moto g⁶ play.

Motorola moto g⁶ a moto g⁶ play

Do detailu prepracovaný dizajn, ktorý zaujme už z diaľky a vymakané vychytávky, ktoré by ste ťažko hľadali aj na vlajkových lodiach konkurenčných výrobcov – takto sa dajú definovať top vlastnosti týchto dvoch skvelých smartfónov. Vieme, o čom hovoríme, pretože sme mali možnosť oba telefóny poriadne otestovať a v našich recenziách si viedli veľmi dobre.

Motorola moto g⁶ útočí na strednú triedu svojou do detailu prepracovanou konštrukciou, vydareným displejom či skvelo odladeným operačným systémom. Zároveň si nás získala svojimi fotografickými režimami, ako aj kvalitou fotografií zhotovených za dobrých svetelných podmienok. Najväčšími prednosťami sú určite 5,7“ Full HD+ 18:9 obrazovka Max Vision, prémiový dizajn, zadná strana z 3D skla a kreatívny systém s dvomi fotoaparátmi 12MPx + 5Mpx s clonou f/1.8.

Náš tip
Motorola moto g6: top výbava a spracovanie za najlepšiu cenu | RECENZIA
Náš tip
Motorola moto g6 a moto g6 Plus | VIDEORECENZIA

Cenovo dostupný smartfón moto g⁶ play z dielne spoločnosti Motorola nezaostáva v aktuálnych trendoch. Ponúka 5,7“ HD+ Max Vision displej s pomerom strán 18:9, lesklú a pomerne elegantnú konštrukciu a technické špecifikácie podobné modelom strednej triedy. Prekvapí výdržou na batériu, ktorá má obrovskú kapacitu až 4000 mAh s rýchlym nabíjaním TurboPower, funkcionalitou NFC, fotografickými výsledkami a tiež vysokým výkonom vďaka 8-jadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 430 (1.8GHz) a 3GB pamäte.

Náš tip
Motorola moto g6 play: Trendy v strednej triede pokračujú | RECENZIA

Zapojte sa a vyhrajte

Odpovedzte správne na tieto tri súťažné otázky, vyplňte svoje kontaktné údaje a my vás zaradíme do žrebovania o moto g⁶ a moto g⁶ play:

Súťaž o Motorola moto g⁶ a moto g⁶ play je uzavretá.

(Správne odpovede nájdete na stránke výrobcu)


Podmienky sútaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na všetky tri súťažné otázky vo formulári „Súťaž: Vyhrajte Motorola moto g⁶ a moto g⁶ play“ v rámci článku „Hráme o dva skvelé smartfóny – Motorola moto g⁶ a Motorola moto g⁶ play | SÚŤAŽ“
 • Súťaž začína 26.06.2018 a končí 03.07.2018 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Vyžrebovaní budú dvaja správne odpovedajúci súťažiaci:
  • prvý vyžrebovaný získa cenu Motorola moto g⁶
  • druhý vyžrebovaný získa cenu Motorola moto g⁶ play
 • Výherca bude vyžrebovaný do 12.07.2018, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
26.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+