MojAndroid

Ako niektorí z vás veľmi dobre vedia, spoločnosť Motorola nedávno narobila poriadny vietor v strednej triede smartfónov. Minulý štvrtok totiž oficiálne predstavila trojicu noviniek, ktorá sa zaradila pod obľúbený modelový rad Moto G.

Náš tip
Motorola Moto G6: top výbava a spracovanie za najlepšiu cenu | RECENZIA
Náš tip
Motorola moto g6 plus: Najlepším stúpa na päty | RECENZIA

Každý z týchto telefónov sme už stihli otestovať, pričom si už niekoľko dní môžete prečítať ich písané recenzie. Motorola Moto G6, Moto G6 Plus a Moto G6 Play v nich potvrdili svoje kvality a dokázali, že vo svojich triedach budú hľadať konkurenciu len naozaj ťažko. Keďže však sami veľmi dobre vieme, že lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť/čítať, tak sme sa rozhodli, že si pre vás okrem tradičných recenzií pripravíme aj ďalšiu videorecenziu.

Motorolu Moto G6 spolu s jej väčším súrodencom, Motorolou Moto G6 Plus, sme tak postavili pred objektív našej kamery. Ak teda chcete vedieť, aký dojem v nás tieto dva smartfóny zanechali, tak si určite prezrite vyššie uvedené video. To spadá pod novú videosériu ANDRground 2.0, ktorú sme oficiálne odštartovali len pred niekoľkými dňami spolu s dvojicou vlajkových modelov od spoločnosti Sony. Pri videorecenzii týchto zaujímavých noviniek od Motoroly však séria ani zďaleka nekončí a už teraz usilovne pracujeme na ďalších.

14.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+