MojAndroid

Čínsky výrobca OnePlus pripravuje pre svojich zákazníkov ďalšie prekvapenie. Špeciálnu limitovanú edíciu smartfónu OnePlus 5 uvidíme pravdepodobne už  v priebehu septembra na udalosti vo francúzskom Paríži. Už z pozvánky je známe, že čínska spoločnosť spolupracuje s francúzskym dizajnérom Castelbajacom, ktorého meno pravdepodobne ponesie aj limitovaná edícia.

Po vzore OnePlus 3T

Podobný plán mal výrobca aj pri predošlom smartfóne OnePlus 3T. Boli sme svedkami smartfónu OnePlus 3T Colette Edition, ktorého sa vyrobilo len limitovaných 250 kusov. Smartfón bol navyše dostupný iba v predajniach značky Colette v Paríži.

Aktuálna udalosť môže okrem smartfónu značiť aj určité limitované príslušenstvo pre smartfón OnePlus 5. Výrobca OnePlus potvrdil svoje partnerstvo s Jean-Charlesom De Castelbajacom. Spolupráca medzi týmito dvoma spoločnosťami sa údajne nazýva „Callection.“ Prenesený význam tohto slova však zatiaľ nepoznáme. Viac informácií sa dozvieme pravdepodobne až 19. septembra 2017 po udalosti v Paríži.

Špecifikácie nesklamú

Po vzore OnePlus 3T je predpoklad, že špecifikácie smartfónu ostanú nezmenené aj v tomto prípade. Smartfón OnePlus 5 ponúka 5,5″ Optic AMOLED displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, procesor Qualcomm Snapdragon 835, 6/8 GB RAM, 64/128 GB interného úložiska, DualSIM funkcionalitu a batériu s kapacitou 3300 mAh.

Náš tip
OnePlus 5: Výhodný Číňan s chybami | RECENZIA

Zadný duálny fotoaparát smartfónu ponúka rozlíšenie 20 + 16 MPix a predná „selfie“ kamera následne 16 MPix. Nechýba podpora VoLTE, Bluetooth 5.0, konektor USB typu C či snímač odtlačkov prstov na prednej strane pod displejom. Smartfón ponúka systém vo verzii Android 7.1.1 Nougat s nadstavbou Oxygen OS od výrobcu.

Zdroj: gizmochina

13.9.2017

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+