MojAndroid

Spark si získal množstvo používateľov operačného systému Mac OS a iOS. Jedná sa o skvelého e-mailového klienta, ktorý ponúka všetky podstatné funkcie a niečo navyše. Bez problémov nahradí vstavaný Gmail. Teraz táto aplikácia prichádza aj na Android.

Nie je žiadnym nováčikom

Vývojári majú bohaté skúsenosti s vývojom rôznych iných aplikácií, napríklad PDF Expert, Scanner Pro a podobne. Práve Spark chce konkurovať veľkým hráčom na trhu, akými sú Gmail či Microsoft Outlook. Aplikácia kladie dôraz na rôzne možnosti prispôsobenia a pokročilú prácu s e-mailami. Výbornou správou je, že Spark je k dispozícii na stiahnutie z Google Play úplne zdarma.

Nedávno sme vás informovali o tom, že aplikácia Inbox od Googlu prežíva svoj posledný týždeň a jej vývoj bude čoskoro ukončený. Príchod aplikácie Spark je tak načasovaný priam ideálne. Pre používateľov Inboxu ponúkne veľmi zaujímavú alternatívu.

Zaujímavé funkcie

Poteší funkcia smart notifikácií. Tá dokáže filtrovať prichádzajúce e-maily na základe dôležitosti a ukáže vám len tie, ktoré by vás mohli zaujímať. Newslettery a menej dôležité maily bude aplikácia automaticky zhromažďovať v samostatnom priečinku. E-maily si môžete jednoducho odložiť či naplánovať.

Treba mať na pamäti, že sa zatiaľ jedná len o prvú plnú verziu aplikácie pre Android a niektoré obľúbené funkcie stále chýbajú. Nie je tu zatiaľ tmavá téma či funkcia rýchlej odpovede. Vývojár na tom pracuje a prichádzajúce aplikácie budú pomaly prinášať všetky funkcie, vďaka ktorým je aplikácia tak obľúbená.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
2.4.2019
Zdroj: techcrunch.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+