MojAndroid

Spoločnosť Sony pokračuje v aktualizovaní svojich smartfónov na aktuálny Android 7.1.1 Nougat. Ten síce prináša iba malé zmeny, ale obsahuje množstvo drobných vylepšení a opráv, ako aj aktuálne bezpečnostné aktualizácie. Update teraz dostáva hneď celý rad telefónov predchádzajúcich rokov.

Na nový systém sa môžu tešiť majitelia smartfónov rodiny Xperia Z5, smartfónu Sony Xperia Z3 Plus ale aj tabletu Xperia Z4 Tablet. Veľkosť aktualizácie sa líši v závislosti od zariadenia, no môžete počítať s tým, že súbor bude mať veľkosť niekoľko stoviek MB, a tak by ste ho určite mali sťahovať prostredníctvom Wi-Fi.

Aktualizácia prichádza iba krátko po tom, čo bola jej oficiálna dostupnosť oznámená pre modely Sony Xperia X a Xperia X Compact. Spoločnosť tak výrazne rozširuje svoje portfólio zariadení s aktuálnym systémom Android, čo vždy vidíme veľmi radi.

Zdroj: XperiaBlog via Android Police

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
29.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+