MojAndroid

Ešte včera sme vám priniesli informáciu, že spoločnosť Sony aktualizuje svoje dva minuloročné smartfóny, Sony Xperia XZ a XZs, na najnovšiu verziu systému Android 8.0 Oreo. Teraz prichádza ďalšia informácia a to konkrétne o Oreo aktualizácii pre minuloročné zariadenie s názvom Sony Xperia X Performance.

Náš tip
Sony Xperia XZ a XZs dostávajú aktualizáciu na Android Oreo
Náš tip
Sony Xperia XZ Premium Rosso: Diabolský 4K smartfón | FOTO

Sony Xperia X Performance a Android Oreo

Minuloročný smartfón prišiel na trh ešte pôvodne so systémom vo verzii Android 6.0.1. Marshmallow. Ide tak už o druhú veľkú aktualizáciu systému Android. Spoločnosť Sony ponúka tiež svoju vlastnú nadstavbu systému Android, ktorá sa tiež dočkala aktualizácie. Samotná aktualizácia má veľkosť 1,2 GB a tak je potrebné uvoľniť dostatok voľného miesta.

Aktualizáciu odporúčame stiahnuť prostredníctvom stabilného Wi-Fi pripojenia. Ďalším zariadením na pláne s aktualizáciou by podľa dostupných informácií mal byť smartfón Sony Xperia X Compact.

Náš tip
Sony Xperia X Compact: Dôstojný nástupca malých high-endov | RECENZIA

Ak si chcete skontrolovať dostupnosť aktualizácie, môžete tak urobiť aj manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu. Používate smartfón Sony Xperia X Performance? Dostali ste už aktualizáciu na systém Android 8.0 Oreo? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: pocketnow

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+