MojAndroid

Spoločnosť Sony dbá o softvérovú starostlivosť pri svojich zariadeniach. Dôkazom je nielen prítomnosť najnovšieho systému Android Oreo v aktuálnych vlajkových smartfónoch Xperia XZ1 a XZ1 Compact priamo od výroby, ale aj aktualizácia starších zariadení ako Xperia XZ Premium. Teraz prichádza Android Oreo aj na ďalšie smartfóny, konkrétne Sony Xperia XZ a XZs.

Náš tip
Sony Xperia XZ1: Evolučne dospela | RECENZIA
Náš tip
Sony Xperia XZ1 Compact: Konečne plnohodnotné mini? | RECENZIA

Sony Xperia XZ a XZs

Ide o rok staré smartfóny a preto veľká Android aktualizácia je skutočne na mieste. Nová aktualizácia prichádza s kódovým označením 41.3.A.0.401. Jej veľkosť je približne 1,2 GB a preto je potrebné zabezpečiť pred inštaláciou dostatok voľného miesta na vašom Xperia smartfóne.

Aktualizácia na systém Android Oreo.
Náš tip
Sony Xperia XZ – smartfón, ktorý baví | ANDRground VIDEOrecenzia

V rámci aktualizácie nechýbajú novinky Android Oreo, ale aj skratky aplikácií, či inteligentné dopĺňanie textu. Aktualizácia zároveň obsahuje aj novembrovú bezpečnostnú aktualizáciu systému Android. Okrem spomínaných modelov sa šepká aj o aktualizácii pre smartfón Sony Xperia X Performance. Odhadovaný termín aktualizácie je koniec roka 2017.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
27.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+