MojAndroid

Posledné generácie vlajkových lodí spoločnosti Sony dostávajú v týchto dňoch aktualizáciu s novým firmvérom. Ten obsahuje marcové bezpečnostné záplaty, a tak odporúčame aktualizáciu nainštalovať každému majiteľovi zariadení Sony Xperia X, X Performance, X Compact a XZ.

Náš tip
Sony Xperia XZ Premium získala ocenenie „Najlepší nový smartfón na MWC 2017“

Xperia X update

Modely Xperia XZ a X Performance získavajú update s označením 39.2.A.0.442 a zvyšné dva modely získavajú aktualizáciu s označením 34.2.A.0.333. Hlavnou a zrejme aj jedinou novinkou v aktualizáciách sú marcové bezpečnostné opravy od Google.

Zatiaľ nemáme k dispozícii žiadnu informáciu o tom, že by update obsahoval akékoľvek ďalšie nové funkcie či vylepšenia. Vzhľadom na to, že sú aktualizácie uvoľňované vo forme OTA, je možné, že na tú vašu budete musieť niekoľko dní počkať. Ak sa tak ale stane a telefón vám ukáže dostupnosť updateu, určite si ho nainštalujte.

Zdroj: Xperia Blog via GSM Arena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+