MojAndroid

Japonské Sony predstavilo slúchadlá WI-1000XM2, ktoré ponúknu “výnimočnú” kvalitu zvuku. Ten si vychutnáte bez rušivých elementov vďaka novému procesoru pre odstránenie okolitého hluku.

Ide o bezdrôtové slúchadlá do uší, ktoré sú prepojené káblom. Stabilný dizajn uchytenia so zahnutým tvarom slúchadiel napomáha tomu, aby okolitý hluk nemohol prenikať do ucha. Technológia Dual Noise Sensor zachytí aj ten najjemnejší hluk. HD procesor QN1 následne tento zvuk vymaže.

Sony WI-1000XM2

Výsledkom je dokonalé potlačenie nežiadúceho ruchu. Vďaka funkcii optimalizácie atmosferického tlaku sú slúchadlá schopné efektívne odstrániť okolitý hluk dokonca aj na palube lietadla. Funkcia sa prispôsobí nadmorskej výške, takže čistú hudbu si užijete aj počas letu.

Kvalitný zvuk a procesor QN1

Aj napriek tomu, že slúchadlá disponujú kompaktnými rozmermi, hudbu si môžete vychutnať v najvyššej kvalite. Vybavené sú systémom HD Hybrid Driver, ktorý zahŕňa 9 mm dynamický menič a vyvážené ovládače reproduktoru. Zabezpečí široký rozsah frekvencií, od hlbokých basov po jemné vysoké tóny. Procesor QN1 prichádza s 32 bitovým spracovaním audio signálu, vysokou kvalitou prevodu z digitálneho signálu na analógový a so slúchadlovým zosilňovačom. To zaistí kvalitný zvuk s minimálnym skreslením.

QN1 procesor

Vďaka flexibilnému a odľahčenému silikónovému pásiku za krk budete svoju obľúbenú hudbu počúvať naozaj komfortne. Zahnutý dizajn slúchadiel umožňuje ich hlbšie zasunutie do ucha, takže hudbu môžete pohodlne počúvať po celý deň.

Skvelá výdrž

So slúchadlami WI-1000XM2 môžete počúvať hudbu nepretržite až 10 hodín. Vďaka rýchlemu nabíjaniu ich za 10 minút nabíjania nabijete na 80 minút počúvania hudby. Disponujú tiež intuitívnym ovládaním. Chýbať nesmie ani mikrofón, ktorý sa nachádza priamo v ovládacej jednotke.

Sony WI-1000XM2 batéria

Magnety zase zaistia, že po skončení počúvania k sebe slúchadlá “pricvaknú”, takže nehrozí ich zamotanie. V balení bude aj prémiové látkové puzdro, do ktorého môžete slúchadlá odložiť. Okrem neho sa v balení nachádza audio kábel, USB kábel a zásuvkový adaptér do lietadla.

Sony WI-1000XM2 puzdro

Nechýba kompatibilita s hlasovými asistentami Amazon Alexa a Google Asistent. Slúchadlá sú tiež kompatibilné s aplikáciou Sony | Headphones Connect, takže si môžete hudbu prispôsobiť vlastnému vkusu. Sony WI-1000XM2 sa dostane do predaja v januári 2020. Cena zatiaľ nebola stanovená.

Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Sony Xperia 5 oficiálne: Výbava vlajkovej lode v kompaktnejšom tele | IFA 2019
6.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+