MojAndroid

Výrobcovia si strážia informácie o vyvíjaných produktoch ako oko v hlave. Občas sa však stane, že sa niekde na internete objavia informácie, ktoré sa tam objaviť nemali. A to je aj prípad webu spoločnosti Zauba, ktorá zabezpečuje v Indii vo veľkom import a export rôznych produktov a súčiastok. Napríklad aj mobilné procesory. A práve o nich sa na webe spoločnosti hovorí. Dozvedeli sme sa, že nový procesor Snapdragon 823 (známy aj ako Snapdragon 821) príde na trh v 2 verziách.

snapdragon-823

Prvá verzia MSM 8996SG (001-Y6) ponúkne 4-jadrovú architektúru s maximálnym taktom 2,15 GHz. Grafický čip ponúkne taktovanie na 624 MHz a celý SoC bude podporovať aj 4 GB LPDD4 RAM s taktom  1866 MHz. Druhá verzia procesora, označená ako MSM8996SG (001-Y8), ponúkne rovnako 4-jadrovú architektúru, avšak s vyšším taktom 2,35 GHz. GPU bude mať takt 653 MHz a SoC bude podporovať rovnaký typ a kapacitu LPDDR4 RAM.

Náš tip
LeEco predstaví prvý smartfón so Snapdragonom 823. Už o niekoľko dní

Obe verzie procesora budú podporovať technológiu Quick Charge 3.0, ktorá by mala zaručiť 4-krát rýchlejšie nabíjanie ako dnes dostupné bežné nabíjačky. Nové procesory Snapdragon uvidíme zrejme po prvýkrát v zariadeniach značky LeEco. Brúsite si na nové čipy zuby aj vy?

Zdroj: PhoneArena, Zauba

30.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+