MojAndroid

Aplikácia Smartf Office 2 bola jej autormi zlacnená z 10 na 0,5€. Zníženie ceny je len krátkodobé a preto ak by ste o túto aplikáciu mali záujem, neváhajte a ihneď si ju zakúpte. Smartf Office 2 vám umožní vytvárať, upravovať a zdieľať Microsoft Office a iné dokumenty vrátane populárneho PDF. Na zdieľanie môžete využiť klasický e-mail alebo niektorú z cloudových služieb Dropbox alebo Google Drive.

Jednou z funkcií aplikácie je aj tlačenie dokumentov prostredníctvom domácej WiFi siete, cez niektorú z tisícok podporovaných tlačiarní od rôznych výrobcov, akými sú napríklad HP, Epson, Canon alebo Samsung. Smart Office 2 je vybavený aj vlastným grafickým správcom súborov. Smart Office 2 sťahujte na Google Play.

 

Smart Office 2
Picsel
Verzia 2.0.9 (17. 5. 2012)
Veľkosť 13 MB
1.5+

0,5 €

Za tip na článok ďakujeme Equilibriusovi.

11.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+