MojAndroid

Ak ste filmoví fanúšikovia, určite vás potešíme tipom na zaujímavú aplikáciu. Nesie názov Popcorn a veľkým plus je, že jej autormi sú Slováci. A na čo slúži titul Popcorn? Poľahky sa môže stať vašim sprievodcom spletitým svetom filmov.

Aplikácia má princíp podobný tomu, aký používa napríklad zoznamovacia aplikácia Tinder. Ponúkané filmy sa zobrazujú ako karty, s ktorými môžete spraviť niekoľko akcií. Pomocou gest (prípadne tlačídiel) je možné označiť jednotlivé filmy a tým ich deliť do rôznych skupín. Filmy môžete označovať do štyroch kategórií, teda pridať ako film ktorý chcete vidieť, film ktorý ste videli, posunúť na neskôr, prípadne označiť že tento film sa vám určite nepáči.

Tým, že môžete kartu „odhodiť“ štyrmi smermi, chvíľu bude trvať, kým sa naučíte, do ktorého smeru treba prst potiahnuť, aby ste konkrétnu akciu vykonali. Všetky konkrétne akcie si neskôr môžete pozrieť v priečinkoch, do ktorých si jednotlivé filmy posúvate. Okrem toho ponúka aplikácia aj prehľadné informácie o všetkých filmoch. Nechýbajú herci, réžia, percentuálne ohodnotenie zo svetových databáz, ale aj trailery. Každý film obsahuje rovnako odkaz na ČSFD, čo oceníte pri hľadaní dodatočných informácií.

Náš tip
Netflix teraz umožňuje uložiť filmy a seriály aj na pamäťovú kartu

Aplikácia je pre fanúšikov filmov takmer povinnosť. Chýba nám ale hierarchický prehľad. Aplikácia vám zobrazuje filmy na základe špecializovaných filtrov. Ak chcete jednoducho nájsť pre vás ten pravý film, aplikácia Popcorn je na to ako stvorená. Titul je dostupný pre iOS aj Android, stiahnuť si ho môžete pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: MojiPhone.sk

28.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+