MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo Netflix pre svojich platiacich používateľov sprístupnil možnosť sťahovať filmy a seriály offline. Žiaľ, toto bolo možné urobiť len v rámci internej pamäte zariadení, ktoré ale častokrát bývajú limitované svojou veľkosťou. Aj preto je dobre vedieť, že Netflix myslí v prípade používateľov s Android smartfónmi alebo tabletmi, aj na možnosť ukladania na pamäťové karty. Tú teraz sprístupnil v najnovšej verzii aplikácie.

Poznámka redakcie: Ukladanie offline Netflix videí na pamäťovku bolo možné už dávnejšie.Mohli ste tak urobiť pomocou triku – návod, ako na to nájdete tu. Teraz je však táto funkcia dostupná natívne priamo v aplikácii.

Najnovšia verzia aplikácie ponúka po novom možnosť stiahnutia do internej pamäte alebo, ak to vaše Android zariadenie podporuje, na pamäťovú kartu microSD. Od dnes tak používatelia služby nebudú limitovaný len na internú pamäť, ktorej veľkosť v mnohých prípadoch neprekračuje 16 alebo 32GB. Samozrejme, aj po uložení na pamäťovku platí, že stiahnutý obsah časom expiruje (záleží od typu obsahu, ktorý sťahujete). Každopádne, novinka poteší každého, kto používa Netflix a má vo svojom smartfóne či tablete slot pre pamäťovú kartu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: theverge

 

25.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+