MojAndroid

Každý che byť bohatý a úspešný, ideálne tak, aby ho to stálo čo najmenej síl. Jedným zo spôsobov, ako zbohatnúť, je investovanie do kryptomien. To so sebou samozrejme nesie aj rôzne riziká a výsledkom nemusí byť to, že v konečnom dôsledku máte veľa peňazí. A to nemusia na scénu prísť ani podvodníci.

Nemali by ste prehliadnuť:

To ale neplatí v tomto prípade. Slovák sa na internete nechal poriadne oklamať a prišiel až o 37 450 eur. Ako je to možné? V podstate veľmi jednoducho. 51-ročný muž mal záujem investovať do kryptomien, a tak zareagoval na ponuku, ktorá bola zverejnená na internete. Neváhal, zadal svoje kontaktné údaje, na čo ho vzápätí kontaktovali neznámi ľudia a dohodli sa na spolupráci.

Postupne od neho lákali peniaze a on si myslel, že investuje do kryptomien. Muž im peniaze posielal priamo na účet a celková suma sa vyšplhala až na neuveriteľných 37 450 eur.

V dnešnom svete plnom informácií a internetu by nemal byť problém zistiť si, ako najlepšie investovať do kryptomien. V každom prípade, rozhodne nie tak, že budete peniaze posielať pochybným ľuďom priamo na účet. Toto si uvedomil aj poškodený, avšak neskoro. Polícia už začala trestné stíhanie pre zločin podvodu.

Náš tip
TIP na zariadenie: Táto vecička osvieži aj váš starý televízor
29.5.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+