MojAndroid

Samsung The Frestyle je projektor, ktorý sa len tak nevidí. Láka kompaktnosťou, schopnosťou polohovať sa do rôznych uhlov a možnosťou automaticky zarovnať obraz. Asi jeho jediným problémom je vysoká cena. Avšak tá je celkom pochopiteľná, pretože zariadenie podobného druhu v podobnej kvalite prakticky na trhu neexistuje.

Samsung The Freestyle: Cena, aká tu doteraz nebola

Samsung The Freestyle prišiel do predaja takmer pred rokom za odporúčanú cenu 999 eur. Avšak teraz je podstatne lacnejší. V slovenských e-shopoch ho môžete kúpiť aj za cenu nižšiu ako 500 eur. Ak ste o ňom uvažovali doteraz, pri takto atraktívnej cene prakticky nie je čo riešiť. Pripomíname aj to, že oficiálna cena v e-shope Samsungu je momentálne nastavená na 799 eur.

Samsung The Freestyle
Samsung The Freestyle | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Tento šikovný mini projektor si môžete so sebou zobrať pokojne aj na chatu či pracovné stretnutie, kde využijete všetky jeho výhody. Obsahuje operačný systém Tizen OS, čiže rovnaký, aký poznáte z televízorov Samsungu. Nechýba ani reproduktor s výkonom 5 W, takže už po prvom vybalení je o všetko postarané.

Samsung The Freestyle
Samsung The Freestyle | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Vďaka unikátnemu dizajnu je veľmi ľahko polohovateľný. Premietať môžete pokojne aj na strop spálne. S nastavením obrazu si nemusíte lámať hlavu, všetko prebehne automaticky a veľmi rýchlo. Stačí len zapnúť, spustiť váš obľúbený film či seriál a hotovo. Či už ležíte doma v posteli alebo na chate s kamarátmi.

Mohlo by vás zaujímať:

Ideálna vzdialenosť na premietanie obrazu je od 0,8 metra do 2,7 metra. Pri tejto vzdialenosti dokáže zobraziť obraz s uhlopriečkou až 100″.

Náš tip
Slovenskí žiaci dostanú z EÚ 350 eur na nákup notebooku alebo tabletu. Kto má nárok na príspevok
1.3.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+