MojAndroid

Na našom webe spúšťame súťaž s DANIMANI.sk o hodnotné ceny. Tentokrát sú až tri, pričom v každom prípade si môžete vybrať takú, ktorá vám bude vyhovovať viac. Súťaž trvá od 27.2.2023 do 12.3.2023.

Vedeli ste, že práve prebieha anketa SHOPROKU 2022? O vaše hlasy sa uchádza aj e-shop Danimani.sk, ktorý sa v ankete pravidelne umiestňuje veľmi vysoko. Hlasovanie prebieha do 28.2.2023 a na konci budú vyhlásení víťazi 13 kategórií, z ktorých vzíde 1 absolútny víťaz.

Vyhrajte hodnotné ceny

Na to, aby ste boli zaradení do žrebovania o výhry, je potrebné správne odpovedať na všetky tri súťažné otázky. Ceny sú nasledovné:

 1. 55″ Samsung QLED 4K TV alebo Sony PlayStation 5
 2. Strojček Philips Shaver Series 7000 alebo elektrická zubná kefka v hodnote 200 eur podľa vlastného výberu
 3. Hodinky Samsung Galaxy Watch4 40 mm vo farbe Black alebo Pink Gold

Traja vyžrebovaní výhercovia si budú môcť svoju výhru vybrať, vždy majú dve možnosti. Správne odpovede na súťažné otázky nájdete v článku Energia zo Slnka je čistá a dostupná. Solárne panely si objednáte jednoducho a s dopravou zdarma a v e-shope Danimani.sk.

Ak sa vám formulár nezobrazuje správne, kliknite sem.

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci s e-shopom Danimani.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Zapojte sa do súťaže s DANIMANI.sk a vyberte si svoju výhru”
 • Súťaž začína 27.2.2023 a končí 12.3.2023 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Výhry pre troch troch vyžrebovaných výhercov spomedzi všetkých správne odpovedajúcich súťažiacich sú:
  1. TV Samsung 55″ QLED 4K TV QE55Q70B (2022) alebo Sony PlayStation 5 – vyžrebovaný výherca si vyberie jednu z dvoch výhier
  2. Philips Shaver Series 7000 alebo elektrická zubná kefka podľa vlastného výberu do 200 Eur (https://www.danimani.sk/elektricke-zubne-kefky) – vyžrebovaný výherca si vyberie jednu z dvoch výhier
  3. Smart hodinky Samsung Galaxy Watch4 40mm SM-R860 v čiernej alebo ružovej farbe – vyžrebovaný výherca si vyberie jednu z dvoch farebných alternatív
 • Výhercovia budú vyžrebovaní po skončení súťaže. Výhercov oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.

Vedeli ste, že práve prebieha anketa SHOPROKU 2022? O vaše hlasy sa uchádza aj e-shop Danimani.sk, ktorý sa v ankete pravidelne umiestňuje veľmi vysoko. Hlasovanie prebieha do 28.2.2023 a na konci budú vyhlásení víťazi 13 kategórií, z ktorých vzíde 1 absolútny víťaz.

27.2.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+