MojAndroid

Fitness aplikácia spoločnosti Samsung patrí medzi tie najvýkonnejšie, aké na Android zariadeniach nájdeme. Až donedávna bola aplikácia iba súčasťou používateľskej nadstavby TouchWiz. Potom sa Samsung rozhodol aplikáciu umiestniť do obchodu Play, odkiaľ si ju mohli nainštalovať iba užívatelia so zariadením Samsung a kde mal výrobca lepšie možnosti pravidelných aktualizácií bez nutnosti aktualizovať celý systém. Teraz ale robí Samsung ďalší krok a aplikáciu sprístupnil pre všetkých užívateľov bez ohľadu na to, aký telefón používajú.

s-health-1 s-health-2 s-health-3

Aplikáciu si tak môže nainštalovať každý, kto má zariadenie so systémom Android 4.4 a novším. Okrem toho tiež pribudla podpora pre všetky zariadenia mladšie ako Samsung Galaxy S3. Ak ste hľadali pokročilého správcu fitness aktivít, teraz máte možnosť vyskúšať aj veľmi šikovnú aplikáciu od Samsungu. Tá ponúka skutočne obrovské množstvo funkcií, pričom dosiahnute výsledky ukazuje vo veľmi pekných a prehľadných grafoch. Samozrejme, nechýba ani motivačný prvok, ktorý by vás mal donútiť dosiahnuť vaše prednastavené ciele každý deň. Aplikácia je k dispozícii zadarmo, takže si ju teraz môžete vyskúšať bez akýchkoľvek záväzkov a rozhodnúť sa, či je vhodná aj pre vás.

Verzia: 5.16.0.043
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.16.0.043
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phandroid

18.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+