MojAndroid

Práčka s názvom Samsung WW7500 AddWash môže byť vysnívaným pomocníkom žien v domácnosti. Obsahuje totiž hneď niekoľko zlepšovákov. Je napríklad vybavená inteligentnými funkciami, ktoré je možné prepojiť so smartfónmi so systémom Android, aj so zariadeniami iOS. Prepojenie práčky s telefónom zabezpečí, aby ste mali neustály prehľad o aktuálnom priebehu pracieho cyklu bez toho, aby ste museli byť pri praní prítomní. Praktická je tiež možnosť nastaviť si telefón tak, aby užívateľa upozornil tesne pred začiatkom nového cyklu. Môžete potom napríklad vložiť jemnú bielizeň len na cyklus plákania.

Samusng_pracka_7

samsung_pracka_7

Samusng_pracka_6

To však rozhodne nie je všetko, čo nová práčka Samsung WW7500 AddWash dokáže. Umožňuje dodatočne pridať bielizeň, prací prášok či aviváž v priebehu pracieho cyklu. Práčka totiž disponuje špeciálnymi dvierkami, ktoré sú umiestnené vo vrchnej časti hlavných dvierok.

Samsung_pracka_5

„S novou práčkou so špeciálnymi dvierkami AddWash sa už nemusíte stresovať, či do práčky vložíte všetko oblečenie. Vďaka AddWashu už nebudú žiadne zabudnuté kusy a pranie v ďalšej várke,“ uviedol Michal Kollár, produktový manažér pre oblasť prania v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

samsung_pracka_4

Celý proces vkladania bielizne v priebehu cyklu je veľmi jednoduchý. Stačí stlačiť tlačidlo Pauza a následne otvoriť dvierka, ktoré sú dostatočne veľké, aby bolo možné pridať aj sveter, alebo napríklad džínsy. Vložiť je možné aj oblečenie, ktoré sa môže prať len v režime ručné pranie, alebo pridať extra dávku aviváže. Dvierka AddWash sú vybavené detskou poistkou, ktorá zabraňuje malým deťom, aby ich otvorili.

samsung_pracka_3

Z prieskumu, ktorý realizovala spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak v spolupráci s portálom Žena-in.cz v priebehu decembra 2015 tiež vyplynulo, že viac ako polovica respondentov by u svojej práčky ocenila program, ktorý bielizeň dôkladne vyperie za kratší čas, než je jedna hodina. Model WW7500 AddWash vyperie vďaka programu Samsung SuperSpeed ​​až 5 kg náplne za menej ako hodinu, čo z neho robí najrýchlejší kompletný prací cyklus na trhu.

Verzia: 3.1072.19.203
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1072.19.203
Aktuálna cena: Zdarma

Technológia SpeedSpray, ktorá vstrekuje vodu do bubna za pomoci trysiek, pomáha rýchlejšie rozpúšťať prací prášok a bielizeň je rýchlejšie čistá. Z trysiek potom prúdi čistá voda, ktorá bielizeň zbaví zvyšku pracieho prostriedku, a súčasne je ihneď vypúšťaná.

samsung_pracka_1

Spotreba energie je pri výbere práčky na prvom mieste pre viac ako štyri pätiny účastníkov prieskumu. Práčka Addwash disponuje technológiou EcoBubble™, ktorá vytvára z prášku, vzduchu a vody aktívnu penu, ktorá preniká do tkanín 40-krát rýchlejšie, než bežná zmes prášku a vody. EcoBubble™ prináša šetrnú starostlivosť o oblečenie a zároveň vynikajúcu čistiacu schopnosť aj pri praní pri nižších teplotách, čím šetrí energiu. Všetky modely patria do energetickej triedy A+++.

samsung_pracka

Práčky AddWash sú tiež vybavené digitálnym invertorovým motorom, ktorý šetrí energiu, minimalizuje hluk a zaisťuje dlhú životnosť spotrebiča. Samsung navyše poskytuje na motor 10-ročnú záruku. Práčka bude na slovenskom trhu dostupná od marca 2016 v modelových radoch WW7500 za odporúčanú maloobchodnú cenu 914 €, WW6500 za 679 € a WW5500 za 599 €.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+