MojAndroid

Spoločnosť Samsung patrí k najväčším výrobcom elektroniky na svete. Jeho portfólio siaha od malých smartfónov, cez slúchadlá až po televízory a podobné zariadenia. Len nedávno priniesli na trh produkt s názvom The Frame, ktorý ihneď priťahoval pohľady verejnosti, a to najmä vďaka jeho netradičnému prevedeniu. Teraz spoločnosť chystá predstavenie jeho nástupcu, informuje TheVerge.

Pôvodný The Frame plnil funkciu klasickej TV, ktorá v čase nečinnosti vyzerala ako obraz. Išlo tak o príjemné spestrenie nejednej domácnosti, v ktorej televíziu používajú. Namiesto čiernej obrazovky tak na stene visel váš obľúbený obraz a vy ste si ho vedeli pár klikmi vymeniť za iný.

Samsung v tomto koncepte pokračuje a onedlho oficiálne predstaví ďalší model do tejto série. Stať by sa tak malo na podujatí CES2024, ktoré začína už zajtra, 9.1.2024. Tentokrát však nepôjde o televíziu ale len o reproduktor. Ten by mal byť podľa všetkého rovnako v tvare obrazu. ktorý si viete prispôsobiť svojim želaniam a potrebám.

Konkurencia sa mu bude hľadať ťažko

Music Frame, ako by sa malo zariadenie volať, by mal byť konkurentom zariadeniam ako napríklad Symfonisk od švédskeho výrobcu nábytku IKEA. Ten však nie je prispôsobiteľný, no za to sa dizajnovo veľmi vydaril a našiel si svojich fanúšikov. Na prednej strane zariadenia sa teda nachádza obraz, ktorý by podľa informácií mal byť prispôsobiteľný zákazníkom. Reproduktoru by nemala chýbať funkcia surround sound, ktorá umožní jeho pripojenie k audio sústave a iným zariadeniam od Samsungu.

Samsung Music Frame
Samsung Music Frame | Zdroj: TheVerge

„Tento prispôsobiteľný reproduktor bez problémov zapadne do svojho prostredia tým, že sa maskuje ako moderný rám obrazu, ktorý dokáže zobraziť umenie alebo fotografie. Je vybavený vstavanými basovými reproduktormi spolu s inteligentným spracovaním zvuku pre prvotriedny zvukový zážitok. Pomocou technológie Q-Symphony poskytuje priestorový zvuk pri spárovaní s televízormi Samsung 2024 a soundbarmi alebo môže fungovať ako samostatný bezdrôtový reproduktor.

uviedol Samsung v tlačovej správe

 

Náš tip
Novoročné zľavy v Google Store. Pixely, slúchadlá a ďalšie zariadenia za super ceny
8.1.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+