MojAndroid

Posledné inteligentné hodinky a náramok od spoločnosti Samsung budú konečne schopné spolupracovať aj s platformou iOS. Oznámila to spoločnosť Samsung, ktorá tak vyhovela žiadostiam množstva fanúšikov. Bez ohľadu na to, ktorú platformu preferujete, je zrejmé, že posledné inteligentné nositeľné zariadenia od Samsungu patria medzi najlepšie na trhu. Odteraz si ich tak môžu užívať aj majitelia iPhonov.

Náš tip
7 dní so Samsung Galaxy S7 a Samsung Gear S3

samsung_gear_s3_frontier-1-of-1

Podporu pre iOS verzie 9.0 a vyššej teraz získavajú hodinky Gear S3 Frontier, Gear S3 Classic, Gear S2 a náramok Gear Fit 2. K dispozícii sú už aj oficiálne aplikácie Gear S a Gear Fit. Je potrebné si ich stiahnuť a prostredníctvom nich spárovať náramok alebo hodinky s daným iPhonom. Ide tak o zaujímavý ťah zo strany spoločnosti Samsung, ktorá teraz svojimi nositeľnými zariadeniami priamo konkuruje hodinkám Apple Watch.

Zdroj: Samsung via PhoneArena

9.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+