MojAndroid

Majitelia hodiniek Samsung Gear S2 by si mali okamžite skontrolovať dostupnosť novej aktualizácie s označením Gear S2 Value Pack. Tá totižto prináša významné novinky, ktoré doteraz boli dostupné len v novšom modeli Gear S3. Ide napríklad o skupinu nových ciferníkov, ktoré sú môžu stiahnuť priamo cez obchod Samsung Apps.

gear-s2-gear-s3-watch-faces

gear-s2-gear-s3-handwriting

Okrem toho získali hodinky Gear S2 aj podporu pre aplikácie Pripomienky a Alti-Barometer. Významnou novinkou je aj podpora gest pri rotačnom ciferníku, ktorým môžete už napríklad aj prijať alebo odmietnúť hovor. Okrem toho môžete vďaka aktualizácii zadávať text do hodiniek aj priamo písaním na displej, no podporovaná je len angličtina (dôležité najmä pri predikcii slov).

gear-s2-gear-s3-update-1-303x540 gear-s2-gear-s3-update-2-303x540

Náš tip
RECENZIA | Samsung Gear S2: Zatiaľ najlepšie Tizen hodinky

Aktualizácia sa dotkla aj aplikácie S Health, ktorá odteraz dokáže rozoznať viac športových aktivít. Mladších používateľov zas poteší podpora pre hry zo Samsung Apps. Gear S2 už dokážu zobrazovať aj widgety z vybraných aplikácií a majiteľov týchto hodiniek rozhodne poteší aj vylepšenie stability a bezpečnosti celého systému. Aktualizovaný Tizen nesie označenie 2.3.2.1 a veľkosť aktualizačného balíčka je približne 133 MB.

Zdroj: SamMobile

5.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+