MojAndroid

Spoločnosť Samsung sa aj v roku 2017 bude venovať vývoju inteligentného príslušenstva. Okrem iného tomu napovedá aj najnovšia registrácia ochrannej známky “Gear Fit Pro”, ktorá je predzvesťou lepšie vybaveného fitness náramku zo série Gear Fit. Ten by mal vedieť odmerať hladinu kyslíku v krvi, teplotu tela i tep srdca.

gear-fit-pro-trademark-720x66

Náš tip
Samsung má za sebou vydarený štvrťrok, predal 90 miliónov smartfónov

Hovorí sa o tom, že pripravovaný fitness náramok Samsung Gear Fit Pro by mal prísť s integráciou Samsung Simband, novej fitness platformy od Samsungu, ktorá je založená na cloude a zdieľaní údajov medzi viacerými zariadeniami. Model tejto platformy predstavil výrobca už pred 3 rokmi, no dodnes nepriniesol jej finálnu realizáciu. Zdá sa tak, že Samsung Gear Fit Pro by mohol byť prvým zariadením s takouto vymoženosťou.

Zdroj: PhoneArena

30.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+