MojAndroid

Oficiálne predstavenie skladacieho smartfónu Samsung Galaxy Z Fold4 je ešte ďaleko, no prvé špekulácie o jeho dizajne a špecifikáciách sa už dostávajú na internet. Po novom sa tvrdí, že nový model aj napriek očakávaniam nebude mať vyhradený slot pre dotykové pero S Pen. Novinku priniesol portál GSMArena.

Slot pre S Pen zjavne aj naďalej zostane len pre neskladacie modely

To až také šokujúce nie je, keďže jeho predchodca Galaxy Z Fold3 taktiež nemal slot pre S Pen. Avšak vraví sa, že pripravovaná vlajková loď Galaxy S22 Ultra tento slot mať bude, keďže Samsung pravdepodobne plánuje zabiť sériu Galaxy Note. Na základe tejto informácie fanúšikovia značky predpokladali, že možno ho výrobca umiestni aj do svojho najnovšieho skladacieho modelu.

Samsung Galaxy Z Fold3
Samsung Galaxy Z Fold3 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Samsung Galaxy Z Fold3


Zatiaľ však nič nie je isté a priaznivci tohto nápadu sa možno nakoniec dočkajú jeho uskutočnenia. Konečný dizajn novinky sa môže ešte zmeniť, keďže finalizovaný má byť až začiatkom marca 2022. No ak sa Samsung predsa len rozhodne slot pre S Pen z modelu Galaxy Z Fold4 vynechať, očakáva sa, že aj napriek tomu bude špeciálne dotykové pero podporovať rovnako ako jeho predchodca.

Náš tip
Staršie hodinky od Samsungu dostávajú niektoré funkcie z Galaxy Watch4
21.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+