MojAndroid

Nedávno juhokórejský gigant Samsung vypustil aktualizáciu pre svoj aktuálne najlepší skladací smartfón. Reč je o modeli Samsung Galaxy Z Fold3. Ten dostáva najnovšiu júnovú bezpečnostnú záplatu. Informuje o tom portál SamMobile.

Samsung Galaxy Z Fold3 dostáva vylepšený režim nočného portrétu

Hneď na úvod spomenieme, že najnovšie označenie softvéru je F926BXXS1CVEE. Dočkali sme sa 66 opráv bezpečnostných chýb. Okrem toho však vývojári kládli dôraz aj na fotoaparáty. Výsledné fotografie by mohli byť po aktualizácii o čosi lepšie. Konkrétnejšie zlepšením prešiel režim nočného portrétu. V Pro režime odteraz budete môcť využívať i teleobjektív.

Samsung Galaxy Z Fold3
Samsung Galaxy Z Fold3 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Poteší taktiež fakt, že fotografie budú vyzerať krajšie, aj keď budú vytvárané cez aplikácie tretích strán, ako napríklad cez Instagram či Snapchat. Platí, že notifikácie o dostupnosti novšieho firmvéru by sa mala dostaviť automaticky. Používateľ si však môže prítomnosť novej verzie softvéru skontrolovať manuálne v nastaveniach, konkrétnejšie v časti systémových aktualizácií. Šikovnejší sa môžu rozhodnúť aj pre stiahnutie a následnú inštaláciu updatu zo stránok SamMobile.

Aktualizácie u konkurencie

O aktuálnosť systému sa starajú aj ostatní výrobcovia smartfónov. Za zmienku stojí napríklad update pre bývalé vlajkové lode značky Huawei. Júnovú aktualizáciu dostalo aj niekoľko Xiaomi modelov. Na záver spomenieme aj mega aktualizáciu spoločnosti Motorola, ktorá hromadne vydala Android 12 pre sedem svojich zariadení.

Náš tip
Výrobca mikročipov TSMC začne budúci rok s výrobou 3 nm procesorov
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.6.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+