MojAndroid

Aj v dnešnej dobe veľká časť ľudí uprednostňuje smartfóny so skvelým pomerom ceny a výbavy pred tými, ktoré sa radia do najvyššej kategórie. Žiaľ, pokiaľ ide o skladacie inteligentné telefóny, zatiaľ sa ich cena drží práve na úrovni vlajkových lodí. To sa však podľa webu SamMobile chystá juhokórejský gigant zmeniť so svojim pripravovaným modelom z radu Samsung Galaxy Z Flip.

Konečne lacnejší, ohybný telefón? Bude to však rozumnou investíciou?

Nadchádzajúce zariadenie z radu Samsung Galaxy Fold podľa najnovších informácií bude stáť menej peňazí, ako sme boli doposiaľ zvyknutí. Najnižšia cena za niektorý model zo spomínaného radu činí 1380 amerických dolárov.

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip je však samostatnou sekciou pre mobilné telefóny tohto výrobcu a vzhľadom na svoju cenu ponúka skutočne špičkové parametre. Pokiaľ by nám Samsung ponúkol prakticky podobný telefón so slabšou výbavou a cenou, nachádzajúcou sa výraznejšie pod hranicou 1000 amerických dolárov, určite by šlo o zaujímavý kúsok.

Konkrétnejšie je reč o dohadoch ohľadom pripravovaného zariadenia s modelovým označením SM-F415. Písmeno “F” v tomto názve svedčí pre rad smartfónov Samsung Galaxy Z. Podrobnejšie informácie ohľadom tejto pripravovanej novinky sú zatiaľ veľmi limitované, no hovorí sa o verziách so 64 GB, respektíve 128 GB interného úložného priestoru.

Mobilný telefón má prísť v čiernom, či pestrejšom zelenom a modrom farebnom prevedení. Sme tak veľmi zvedaví, či sa tento juhokórejský gigant rozhodne pre skutočne atraktívnu cenovku, ktorá vzbudí pozornosť v podstatne viac potenciálnych záujemcoch.

O novom smartfóne z radu Samsung Galaxy Z Flip je zatiaľ málo informácií

Nemáme zatiaľ k dispozícii žiadne ďalšie detaily ohľadom tohto smartfónu, no akonáhle sa dozvieme niečo nové, čo samozrejme aj stojí za to, rozhodne vám dáme o tom vedieť. Zatiaľ nám ostáva veriť v priaznivú cenovku a v oficiálne predstavenie ešte do konca aktuálne prebiehajúceho kalendárneho roka.

Myslíte si, že by lacnejší skladací smartfón dokázal zaujať väčšie zástupy ľudí? Nebude lepšie investovať rovnaké peniaze do klasického, pevného smartfónu, s podstatne lepšou výbavou? Názor bude mať každý svoj, no aký je ten váš? Pokojne nám ho môžete napísať do diskusie pod článok.

23.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+