MojAndroid

V týchto dňoch nám do redakcie prišla aktualizácia na ohybný smartfón Samsung Galaxy Z Flip. Prináša marcovú bezpečnostnú záplatu a drobné zmeny.

Najvýraznejšou zmenou môže byť pridanie AI optimalizácie pre selfie kameru. Táto novinka bude schopná upraviť tón pleti podľa intenzity, ktorú si nastavíte. Je to vlastne funkcia rýchleho retušovania, ktorá sa bežne vykonáva v úpravách po odfotení.

Bola vylepšená stabilita aplikácie Galaxy Themes, teda aplikácie, ktorá umožňovala zmenu vzhľadu systému. Môžete si v nej zmeniť vzhľad ikon, písma, farieb, skrátka všetko podľa vášho štýlu. Aplikácia ponúka široké možnosti úprav, aké neponúka asi žiadna iná. Ak máte Samsungov s Infinity-O displejom (dierou v displeji), v tejto aplikácii nájdete tapety, ktoré ladia s týmto displejom. Pre podporované modely je k dispozícií aj téma, ktorá mení farby podľa toho, z akého uhla sa na displej dívate.

Spomína sa aj zlepšenie kompatibility s aplikáciami tretích strán, teda aplikácie by nemali mať problém na tomto zariadení. Samsung spomína aj možné zlepšenia plynulosti systému, vylepšenia stability a možno aj iné zmeny v systéme.

Zoznam zmien v novej aktualizácií pre Samsung Galaxy Z Flip.
Zoznam zmien v novej aktualizácií pre Samsung Galaxy Z Flip.

 

Samsung sa pustil do aktualizácie na Android 10

V prípade ak máte iný model od Samsungu, možno sme písali aj o ňon. Nedávno začala aktualizácia na Android 10 pre Samsung Galaxy A80. Aktualizácie na Android 10 sa dočkal aj prvý model od Samsungu so štyrmi fotoaparátmi – Samsung Galaxy A9. Nezabudlo sa ani na cenovo dostupný model Samsung Galaxy A30. Drobné vylepšenia systému a fotoaparátov sa dočkali aj vlajkové lode série S20, či minuloročný Note 10.

3.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+