MojAndroid

Samsung práve vypustil už druhú OTA aktualizáciu pre najnovší vlajkový modelový rad Samsung Galaxy S20. Update je už dostupný pre používateľov v domovskej Južnej Kórei. Trochu to však potrvá, dokým sa dostane aj do našej krajiny.

Vyriešené problémy so zaostrovaním

Za zmienku stojí fakt, že prvá aktualizácia bola približne pred týždňom smerovaná pre model Samsung Galaxy S20 Ultra. Zlepšila o niečo kvalitu výsledných fotografií, opravená bola funkcia zapnutia automatického blesku počas zlých svetelných podmienok a taktiež sa používatelia dočkali aj najnovšej marcovej bezpečnostnej záplaty.

Samsung Galaxy S20 Ultra fotoaparat
Smartfón na obrázku: Samsung Galaxy S20 Ultra

Nová aktualizácia, ktorá je namierená pre všetky tri modely radu Galaxy S20 má veľkosť približne 250 MB a je tým pádom iba na vás, či sa ju rozhodnete stiahnuť pomocou mobilných dát alebo siete Wi-Fi. Ako už nadpis naznačuje, vylepšení sa dočkajú predovšetkým fotoaparáty.

Výsledné fotografie majú byť podľa GSMarena o čosi kvalitnejšie, ako tomu bolo predtým. Mnohí skorí recenzenti týchto smartfónov sa totiž sťažovali aj na zle fungujúce automatické zaostrovanie. Výrobca na spomínané sťažnosti za krátku dobu odpovedal touto aktualizáciou, ktorá má problémy vyriešiť.

Samsung vyžaduje trpezlivosť

Nové firmvérové označenia majú údajne byť známe ako G981NKSU1ATC2 (S20), G986NKSU1ATC2 (S20+), respektíve G988NKSU1ATC2 (S20 Ultra), v zásade od konkrétneho modelu. Update je už oficiálne vypustený, avšak bude samozrejme chvíľku trvať, dokým sa dostane von z Južnej Kórei. Pre zistenie prítomnosti aktualizácie môžete prejsť do nastavení vášho smartfónu, konkrétnejšie do sekcie softvérových aktualizácií.

Samsung Galaxy S20 Ultra displej
Samsung Galaxy S20 Ultra

Náš tip
Slepý FOTOTEST: Samsung Galaxy S20 Ultra vs Huawei P30 Pro | Vyhodnotenie

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
7.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+