MojAndroid

Tí, ktorí očakávali nasadenie skeneru odtlačkov prstov v displeji smartfónu Samsung Galaxy S9, budú asi najnovšími správami sklamaní.

Už pred vydaním tohtoročného modelu Galaxy S8 sa špekulovalo o tom, že by práve tento model mal priniesť ako prvý skener odtlačkov prstov v displeji spolu s nasadením displeja bez rámčekov. Síce sa displej bez rámčekov konal, ale skener odtlačkov v displeji už bohužiaľ nie. Ten sa nakoniec presunul na zadnú stranu telefónu, čo sa stretlo s kritikou používateľov. Medzitým Qualcomm oznámil technológiu pre jeho použitie v displeji dostupnú najskôr budúci rok a spoločnosť Vivo dokonca ukázala telefón, ktorý ju už viacmenej mal.

Tých, ktorí dúfali v jej nasadenie do budúcoročného modelu Galaxy S9, ale nepoteší tvrdenie serveru SamMobile. Ten s odvolaním na čínske zdroje tvrdí, že ani táto vlajková loď očakávaná začiatkom budúceho roka sa ho nedočká. Mal by sa opäť objaviť na zadnej strane a sekundovať by mu malo 3D rozpoznávanie tváre. Nasadenie kvôli nedostupnosti technológie sa odkladá a najskôr sa ho dočkáme asi skutočne až pri Galaxy Note 9.

zdroj: SamMobile

31.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+