MojAndroid

Samsung Galaxy S8 sa objavil na ďalšej fotografií, ktorá ukazuje jeho bezrámikový displej. Na snímku nie je zobrazený celý zobrazovací panel, ale iba jeho spodná časť. Ide však o prvú reálnu fotografiu, ktorá by ho mohla znázorňovať v takejto bezprostrednej blízkosti. Tá zároveň potvrdzuje aj predošlé dohady o tom, ako by mala nová vlajková loď vyzerať.

Náš tip
Potvrdené: Samsung Galaxy S8 nebude predstavený na MWC!

Novinka tak bude mať displej, ktorý bude vypĺňať väčšinu prednej strany. Tu budú úplne chýbať akékoľvek tlačidlá alebo kapacitné ovládacie prvky. Fotografia zároveň potvrdzuje, že Galaxy S8 bude mať 3,5 mm audio jack a USB C konektor.

Samsung-Galaxy-S8-real-life-image-leak_1

Okrem toho máme k dispozícii aj prvé informácie o cenách. Tie by mali približne odpovedať minuloročným vlajkovým lodiam – Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. To znamená, že klasický model Galaxy S8 by sa mohol predávať za sumu v rozmedzí od 650 do 700 eur, pričom väčší Galaxy S8 Plus by mal stáť do 800 eur. Samozrejme, ide len o predbežné odhady, ktoré však vôbec nepovažujeme za nereálne.

Čo sa ďalších parametrov týka, nový Samsung Galaxy S8 by mal ponúknuť Snapdragon 835, 4-6 GB pamäte RAM, 64 GB vnútorného úložiska a aj slot na microSD kartu s kapacitou do 256 GB. Nad displejom by sa po prvýkrát mal objaviť aj skener dúhovky. Snímač odtlačkov by sa mal presťahovať dozadu.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 bude mať „nekonečný displej“ aj skener dúhovky

Zdroj: gizmochina

 

7.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+