MojAndroid

Koncom marca by sme sa mali dočkať predstavenia, ktoré budú mnohí považovať za najdôležitejší smartfón roku 2017. Samsung Galaxy S8 by mal prísť v dvoch veľkostiach a mal by priniesť viacero noviniek. Najväčšou z nich bude zrejme odstránenie hardvérového tlačidla domov. Najnovšie na internet unikla fotografia, ktorá zachytáva, ako bude riešená predná strana tohto zariadenia, pričom ukazuje aj zapnutý displej novej Galaxy S8-čky.

galaxy-S8_displej

Náš tip
Samsung Galaxy S8 bude poháňať nový Exynos 9 (8895)

Hoci na fotografii nevidno veľa, ukazuje nám, ako budú riešené softvérové tlačidlá tohto zariadenia a to, aký veľký bude jeho displej voči telu. Zaujímavou je aj horná “brada” zariadenia, ktorej množstvo šošoviek naznačuje, že toto zariadenie okrem prednej kamery ponúkne aj skener dúhovky, ako sa predpokladalo. Čo hovoríte na prvú fotografiu so zapnutým displejom? Páči sa vám nová Galaxy S8-čka? :-)

Zdroj: AndroidAuthority

22.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+