MojAndroid

Po prevalení problému s výrazným červeným odtieňom na displeji pri niektorých kusoch Samsung Galaxy S8 či S8+ výrobca okamžite na problém reagoval a prisľúbil aktualizáciu. Prvá vlna aktualizácie dorazila už minulý týždeň. Okrem Južnej Kórei zavítala aj do európskych krajín.

Náš tip
Predobjednávky Samsung Galaxy S8 sú až o 30% vyššie ako v prípade Galaxy S7

Aktualizácia má veľkosť 426 MB, čo by mohlo naznačovať aj iné opravné vylepšenia ako len korekciu farieb. Oficiálna správa však hovorí o vylepšenej optimalizácii farieb a ich pohodlnom prispôsobení. Pôvodné posuvníky pre korekciu sú teraz dostupné v rámci “Pokročilých nastavení”. Používatelia sa tiež môžu stretnúť so stratou nakalibrovaných nastavení v prípade zmeny režimu “Adaptívneho displeja” na AMOLED Cinema či AMOLED Photo. Zmeny takisto nebudú účinné, ak máte zapnutý režim filtrovania modrého svetla.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 a S8+ majú problém so samovoľným reštartovaním

Zakúpili by ste si Samsung Galaxy S8 alebo S8+ aj napriek medializovaným problémom pri niektorých kusoch? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidauthority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+