MojAndroid

Juhokórejská spoločnosť Samsung zaznamenáva naozaj vynikajúci úspech so svojimi najnovšími vlajkovými loďami Samsung Galaxy S8 a S8+. Výrobca vyhlásil, že ide o najlepší smartfón v histórii Samsungu, čo sa týka predobjednávok po oficiálnom predstavení. Počet predobjednávok je dokonca až o 30% vyšší než v prípade predchodcu Samsung Galaxy S7.

Náš tip
Predobjednajte si Samsung Galaxy S8 a S8+. Vyskúšať si ich môžete priamo v predajni NAY

Najnovšie štatistiky sú skvelým výsledkom vzhľadom na skutočnosť, že ide o prvú vlajkovú loď predstavenú po problémoch súvisiacich so smartfónom Samsung Galaxy Note 7. Prezident spoločnosti Samsung Electronics America Tim Baxter sa vyjadril, že spoločnosť sa zaviazala k opätovnej inovácií svojich produktov a služieb. Na tento fakt poukazujú aj súčasne dostupné štatistiky o smartfónoch Galaxy S8 a S8+.

Predmetom vyhlásenia spoločnosti boli aj problémy s červeným odtieňom na displeji niektorých kusov novej vlajkovej lode. Spoločnosť Samsung opäť potvrdila, že aktualizácia, ktorá celý vzniknutý problém vyrieši príde už čoskoro. Zvažujete kúpu nového Samsungu Galaxy S8? Aké sú pre vás najväčšie pozitíva tohto smartfónu? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 má miestami červený nádych farieb na displeji. Údajne ide o softvérový problém

Zdroj: sammobile

25.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+