MojAndroid

Samsung najnovšie musí okrem displeja s červeným nádychom farieb riešiť aj ďalší problém. Najnovšie sa majitelia Samsungu Galaxy S8 a Galaxy S8+ sťažujú na samovoľné reštarty. Tie výrazne znepríjemňujú používanie, pretože sa stávajú náhodne, a to aj niekoľkokrát za deň.

Na reštarty sa aktuálne sťažuje množstvo používateľov priamo na oficiálnych stránkach podpory Samsungu, ako aj na fóre XDA Developers. Samsung však oficiálne stanovisko k tomuto problému zatiaľ nevydal.

Podľa viacerých odporúčaní majiteľov, ktorí sa s týmto problémom stretli, môže za nimi stáť viacero vecí. Niektorí tvrdia, že za to môže vložená microSD karta, iní zas, že na vine je chyba vo funkcií Always-On displeja. Zatiaľ však vôbec nie je isté, čo za týmto problémom presne stojí a ako ho bude Samsung riešiť. U nás na Slovensku sme hlásenie o takomto probléme zatiaľ nezaznamenali, takže je možné, že samovoľne reštartovanie zažívajú len používatelia z niektorých krajín.

Viac podrobností sa dozvieme pravdepodobne až po zverejnení oficiálneho stanoviska spoločnosti.

 

ZDroj: sammobile

1.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+