Informácie ohľadom použitého fotoaparátu sa pri novej vlajkovej lodi Samsung Galaxy S5 rozchádzajú. Niektoré zdroje tvrdia, že Samsung použije konvenčný 20 Mpix snímač, iné zas, že sa vyberie cestou novej technológie ISOCELL a snímača s rozlíšením 16 Mpix. Zdá sa, že druhý variant potvrdzuje aj najnovšie uniknutá fotografia, ktorá mala byť vytvorená práve Samsungom Galaxy S5.
Údajne prvá fotografia vytvorená Galaxy S5 nám o kvalite fotoaparátu veľa nehovorí.
Snímka je podľa EXIF súboru vytvorená zariadením s kódovým označením SM-G900V, ktoré ako @evleaks verí, patrí Samsungu Galaxy S5 mobilného operátora Verizon. Taktiež potvrdzuje, že snímač bude mať 16 Mpix, nie je však jasné, či ide o novú alebo štandardnú technológiu snímača. Taktiež sme sa nedozvedeli nič nové ohľadom toho, či má podporovať optickú stabilizáciu. Do úvahy pripadá aj to, že celá fotografia je podvrh.
Zdroj: pocketnow
mozno to bude aj 21MPix kedze fotka je v 16×9 formate. viac na http://www.phonearena.com/news/Photo-presumably-taken-with-a-Samsung-Galaxy-S5-surfaces_id51928
Ja neviem, už s týmito blbými dohadmi by ste nemuseli zaťažovať čitateľov. Radšej by som uvítal recenzie aplikácií, ako dookola písanie nejakých dohadov.
Je to taká hlúposť, ako ďaleko len dovidia…….