MojAndroid

Prvý smartfón z populárnej rady Galaxy S telefónov najnovší Android 4.0 Ice Cream Sandwich nedostane, no napriek tomu jeho majitelia nemusia smútiť. Samsung už na začiatku roka prisľúbil aktualizáciu súčasného Androidu Gingerbread v Galaxy S, ktorá ponúkne tzv. Value Pack s niektorými funkciami z Ice Cream Sandwich. Podľa spoločnosti prinesie tento balíček nasledovné novinky:

  • Rozpoznávanie tváre alebo tiež tzv. Faceunlock – odomknutie telefónu snímaním tváre
  • Schopnosť fotografovať pri natáčaní videa
  • Foto editor
  • Vylepšenia adresárov v launcheri

Update s Value Packom je už dostupný v domovskej krajine výrobcu, v Južnej Kórei. Kedy sa objaví v Európe zatiaľ nie je známe, ale ak by sa vám nechcelo čakať a ste ochotní spraviť root telefónu, na XDA fóre nájdete už teraz veľké množstvo custom ROM aj s najnovším Androidom 4.0. O prípadnej dostupnosti Value Packu na Slovensku vás budeme informovať.

Zdroj: eurodroid.com

30.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+