MojAndroid

Juhokórejský výrobca Samsung nezabúda ani na potrebnú softvérovú podporu svojich špičkových zariadení. Vlajkový smartfón Samsung Galaxy Note 8 dostáva ďalšiu softvérovú aktualizáciu. Tá tentokrát zahŕňa aj júlový bezpečnostný balíček, prinesie taktiež vylepšenie stability samotného smartfónu a opravy chýb.

Náš tip
Samsung opäť útočí na Apple tromi novými reklamami
Náš tip
Vyberáme staršie vlajkové lode, ktoré majú čo ponúknuť aj teraz

Samsung Galaxy Note 8 | Aktualizácia

Nová softvérová aktualizácia prichádza s kódovým označením N950FXXS4CRG1 / N950FODX4CRG1 / N950FXXS4CRG1, pričom jej veľkosť sa zastavila na hodnote približne 479 MB. Výrobca tiež upozorňuje, že zariadenie môže mať o čosi vyššiu teplotu počas procesu aktualizácie. Pre jej stiahnutie odporúčame zabezpečiť dostatok miesta na vnútornom úložisku, dostatok batérie a tiež stabilné, neobmedzené internetové pripojenie.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 9: Toto sú nové informácie o pere S-Pen a oficiálnom príslušenstve | DOHADY
Náš tip
Samsung Galaxy S9 a S9+ dostáva 480fps super spomalené video. Má to však háčik

Dostali ste už júlovú softvérovú aktualizáciu? Akú verziu zabezpečenia používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Za tip na článok ďakujeme nášmu čitateľovi Patrikovi.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+