MojAndroid

Vlajkové smartfóny série Samsung Galaxy Note 20 z roku 2020 dostávajú novú aktualizáciu softvéru, ktorá im vylepšuje fotoaparát a zabezpečenie. Informáciu priniesol portál SamMobile.

Aktualizácia vylepšuje fotenie nočných portrétov

Najnovšia aktualizácia softvéru s číselným označením N98xU1UEU2FVEB je určená pre verzie smartfónov Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra. Aktualizácia vylepšuje funkciu Nočný portrét, čo znamená, že môžete zachytiť kvalitnejšie portréty ľudí pri zlých svetelných podmienkach. Obsahuje aj júnovú bezpečnostnú záplatu, ktorá zlepšuje súkromie a bezpečnosť telefónu opravou 66 známych zraniteľností.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Samsung Galaxy Note 20 Ultra | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Systém by vám mal dostupnosť aktualizácie oznámiť automaticky. Skontrolovať si ju môžete aj manuálne v sekcii Nastavenia > Aktualizácia softvéru > Stiahnuť a nainštalovať. Pred aktualizáciou sa uistite, že máte dostatočne nabitú batériu a telefón odporúčame mať pripojený k Wi-Fi sieti. Ak váš dátový balíček nie je obmedzený, môžete samozrejme využiť aj mobilnú dátovú sieť.

Xiaomi nám ukázalo svoje TOP produkty. Toto Slováci kupujú najviac

Disney+ je oficiálne na Slovensku. Čo všetko prináša?

Ako je na tom konkurencia?

V poslednom období bolo aktualizovaných aj viacero konkurenčných smartfónov. Majiteľov Xiaomi Mi 10 určite potešil príchod Androidu 12 a nadstavby MIUI 13. OnePlus Nord dostal aktualizáciu, ktorá mu priniesla viacero vylepšení a opráv. Na záver ešte spomenieme, že aktualizáciu na Android 12 dostal aj obľúbený tablet Xiaomi Pad 5.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.6.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+