MojAndroid

Samsung Galaxy F41 nedávno dostal systém Android 12 a teraz získava ďalšiu aktualizáciu softvéru. Podľa portálu SamMobile mu prináša lepšie zabezpečenie.

Aktualizácia je zatiaľ dostupná v Južnej Amerike

Najnovšia aktualizácia softvéru pre Galaxy F41 má označenie F415FUBS2CVF1 a bola spustená v Brazílii a Paname. Ostatné krajiny by mohli aktualizáciu získať v priebehu niekoľkých dní. Obsahuje júnovú bezpečnostnú záplatu, ktorá opravuje viac ako 66 zraniteľností súvisiacich so súkromím a zabezpečením. Súčasťou aktualizácie môžu byť aj všeobecné opravy chýb a vylepšenia stability zariadenia.

Samsung Galaxy F41 farby
Samsung Galaxy F41 | Zdroj: GSMArena.com

Systém by vám mal dostupnosť aktualizácie oznámiť automaticky. Skontrolovať si ju môžete aj manuálne v sekcii Nastavenia > Aktualizácia softvéru> Stiahnuť a nainštalovať. Pred aktualizáciou sa uistite, že máte dostatočne nabitú batériu a telefón musí byť pripojený k Wi-Fi sieti. Ak váš dátový balíček nie je obmedzený, môžete samozrejme využiť aj mobilnú dátovú sieť.

Orange mení ceny Biznis paušálov. Toto sú služby, za ktoré si priplatíme

Disney+ je oficiálne na Slovensku. Čo všetko prináša?

Ako je na tom konkurencia?

V poslednom období bolo aktualizovaných aj viacero konkurenčných smartfónov. Majiteľov Xiaomi Mi 10 určite potešil príchod Androidu 12 a nadstavby MIUI 13. OnePlus Nord dostal aktualizáciu, ktorá mu priniesla viacero vylepšení a opráv. A aktualizáciu na Android 12 dostal aj obľúbený tablet Xiaomi Pad 5.

Náš tip
Výrobca mikročipov TSMC začne budúci rok s výrobou 3 nm procesorov
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
18.6.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+