MojAndroid

Aj príslušenstvo, hlavne to fungujúce cez Bluetooth, z času na čas potrebuje aktualizáciu. Čím viac dané príslušenstvo ponúka funkcií, tým viac sa toho môže pokaziť. Minimálne po stránke softvéru. Preto je treba aktualizácie, ktoré dokážu tieto problémy vyriešiť na diaľku. Samsung nedávno predstavil už druhú generáciu populárnych slúchadiel Galaxy Buds. No a tie dostali svoju prvú aktualizáciu, o čom informoval aj portál sammobile.com.

Malá aktualizácia pre malé množstvo ľudí

Samsung svoje nové slúchadlá predstavil ešte pred pár týždňami. Oproti predchodcovi kladú väčší dôraz na výdrž a zlepšil sa aj zvukový prejav. Každopádne netreba sa obávať, že je so slúchadlami niečo zle, ak dostali aktualizáciu takto skoro.

Samsung Galaxy Buds+

Galaxy Buds+ v skutočnosti dostali balíček, aby vylepšil stabilitu a spoľahlivosť. To sa týka hlavne pripojenia, ktoré môže čeliť rôznym výzvam: mobil vo vrecku, vo vedľajšej izbe, veľa prekážok atď. Ak však náhodou niekto predsa mal výrazné problémy, tento balíček by ich mal vyriešiť.

Samotný balíček vaše zariadenie pravdepodobne vôbec nezaťaží. Má veľkosť len niečo okolo 1,2 MB a výrobca ho označil ako R175XXU0ATB5. Pokiaľ sa pýtate, ako sa ku aktualizácii dostanete, mala by vás na ňu upozorniť aplikácia Galaxy Wearable. Ak sa tak nestalo, nechajte ju skontrolovať, či medzitým aktualizácia neprišla.

Náš tip
Test Samsung Galaxy Buds+: Vydarená evolúcia v každom smere

Samsung Galaxy Buds+ možno prídu aj v červenej farbe

26.2.2020

Samsung pred niečo vyše týždňom predstavil niekoľko nových produktov. Okrem zaujímavých smartfónov boli predstavené aj slúchadlá Galaxy Buds+. Oproti svojmu predchodcovi ponúkajú niekoľko zlepšení a napríklad aj nové farebné prevedenia. Jedno z nich – červené – však výrobca ešte neukázal. Ich možný vzhľad vytvoril známy leaker Evan Blass, o čom informoval portál GSM Arena.

Samsung stavil na nové farby

Už predošlá generácia, Galaxy Buds, ponúkala hneď tri farebné prevedenia. Okrem tradičných farieb, čiernej a bielej, prišlo aj na výstrednú žltú. Tá bola zladená so žltým prevedením Samsungu Galaxy S10e. Tento rok žltú nahradili dve nové farby: červená a modrá.

samsung galaxy buds+
Možný vzhľad červených Galaxy Buds+ vypracoval leaker Evan Blass

Zatiaľ čo modrý variant Buds+ už sme mali možnosť vidieť pri predstavení Samsung Unpacked, červené slúchadlá výrobca ešte naživo neukázal. Zatiaľ. Napriek tomu už vďaka únikom máme približnú predstavu o tom, ako budú vyzerať. Kombinácia čiernej a červenej určite zaujme mladých a bude aj miernym výstrelkom oproti konzervatívnej bielej a čiernej.

Po hardvérovej stránke by nemalo prísť k žiadnym zmenám. Ponúknu teda vylepšený reproduktor slúchadiel, ktorý je po novom dvojpásmový. Ďalej zaujme aj celková výdrž 22 hodín, prípadne môže zavážiť aj cena. Sumou 169 eur sa pre mnohých oplatia viac než napríklad Apple Airpods Pro či Sony WF-1000MX3.

Náš tip
Test Samsung Galaxy Buds+: Vydarená evolúcia v každom smere

1.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Jakub

    Už sú aj červené, bohužial zatiaľ len v Kórei (na konci videa sú) https://www.youtube.com/watch?v=y2xNQdRBHUw

  • Podpísaný Anonym

    Bolo by fajn mať aj smartfóny (aspoň S radu) v rovnakej červenej. Podľa mňa by bol o takú kombináciu záujem (prípadne aj remienky na hodinky, alebo celé hodinky). Tak ako to má Apple – RedProduct (tzv-na pomoc HIV pozitívnym).

  • Matt

    Chora doba.. ze aktualizacia na sluchadla😀 nic idem si aktualizovat kefku caute

+