MojAndroid

Samsung ponúkal na niektorých trhoch spolu s vlajkovými loďami Galaxy S10 zdarma bluetooth sluchadlá Galaxy Buds. Či už ste si ich dostali zadarmo alebo kúpil, môžete sa tešiť na veľkú aktualizáciu softvéru. Prináša niekoľko vylepšení vrátane nových gest, ktoré umožnia napríklad spustenie ambient ozvučenia dlhým podržaním touchpadu.

Môžete tiež priradiť funkcie dvojitému alebo trojitému kliknutiu na touchpad. Ak nieste nadšencom dotykového ovládania, tak môžete Galaxy Buds ovládať pomocou hlasu vďaka podpore asistenta Bixby. Príkazmi v americkej angličtine alebo kórejčine môžete na zariadení spustiť ambient ozvučenie, zistiť stav batérie, vybrať ekvalizér alebo uzamknúť touchpad.

Aktualizácia tiež opravuje chybu z duplikovaným zvukom pri ukončení hovoru. Nainštalovať si ju môžete pomocou aplikácie Galaxy Wearable. Po jej spustení by vás mala sama upozorniť na dostupnosť aktualizácie notifikáciou.

Verzia: 2.2.24.19031361
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.24.19031361
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Telekom spúšťa predaj novinky Samsung Galaxy A40
21.4.2019
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+