MojAndroid

Spoločnosť Samsung neustále tvrdo pracuje na aktualizovaní a pravidelnom vydávaní updatov na svoje smartfóny. Operačný systém Android 12 s nadstavbou One UI 4 sa už dostal aj na telefóny Samsung Galaxy S10 a Samsung Galaxy Note 10+.

Do rodiny so systémom Android 12 pribudnú ďalšie dva Samsung smartfóny

Ďalšími smartfónmi, ktoré sa zaradia do modelov s Androidom 12, sú Galaxy S10 a Note 10+. Prvý so spomenutých smartfónov dostane štvrtú verziu One UI o veľkosti 2,2 GB. Android 12 prichádza aj s množstvom užitočných a intuitívnych funkcií, ktoré značne zjednodušia každodenné používanie mobilného telefónu.

Smartfón Galaxy Note 10+ dostane aktualizáciu na Android 12, ktorá zaberie 2,3 GB úložného priestoru. Dostupnosť aktualizácie sa vám pravdepodobne zobrazí na hornom paneli s notifikáciami.

Je možné skontrolovať si aktualizáciu aj manuálne v nastaveniach, a to prechodom do sekcie softvérových aktualizácií. Očakávame, že najnovšia aktualizácia príde zároveň aj na základný model Galaxy Note 10.

Samsung Galaxy Note 10
Galaxy Note 10 | Zdroj: Miroslav Schwamberg


Gigant z Južnej Kórei v poslednej dobe vydal nový Android 12 aj na ďalšie svoje smartfóny, ako napríklad na Galaxy S20 FE a A52s. Na aktualizácie nezabúda ani konkurencia, ktorá taktiež vydáva do svojich zariadení najnovšiu verziu Androidu.

Jednou z nich je Nokia, ktorá na začiatku roka 2022 vydala stabilnú verziu najnovšieho systému do smartfónov Nokia G50. Ďalším príkladom je Asus, ktorý na ZenFone 8 a ZenFone 8 Flip už dávnejšie vydal Android 12. Ak ste už dostali na smartfón najnovšiu verziu operačného systému Android, napíšte nám o vašej spokojnosti s ním do komentárov pod tento článok.

Náš tip
8 tipov ako zrýchliť svoj Android smartfón

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.1.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+