MojAndroid

Pri kúpe (inteligentných) hodiniek si väčšina z nás vyberie a kúpi jeden z ponúkaných druhov náramkov podľa toho, či sme skôr športový alebo elegantný typ. Ak však máte chuť na zaujímavú a cenovo dostupnú zmenu, pozrite sa na nový projekt na Kickstarteri. O priazeň tu bojuje kampaň Remod, ktorá ponúka “prvý reverzibilný a modulárny náramok, ktorý môže byť využitý na väčšinu súčasne dostupných inteligentných hodiniek”.

cb73877fa196eca5502ace4b7088038a_original

O čo ide? Nový náramok sa skladá z malých kúskov, ktoré do seba zapadajú, no šikovným spôsobom sa zároveň dajú rozobrať a otočiť. A z jedného náramku tak máte zrazu celú škálu ďalších možností. Náramok si totoiž môžete otočiť celý, alebo v hocijakých iných kombináciách rub / líc. Tieto zaujímavé náramky sa zatiaľ vyrábajú z kovu a silikónu. Získate tak decentný kovový look na pohľad a príjemný silikón z vnútornej strany – alebo si, samozrejme, môžete zvoliť svoju vlastnú variáciu. Navyše, výrobca sľubuje neskôr i materiály ako koža a drevo.

remod_modularny_

Čo sa týka veľkostí náramku, na výber sú remienky veľkosti 18 mm, 20 mm a 22 mm a spolu až 28 farebných možností. Sú kompatibilné s hodinkami od ASUS, Lenovo, Apple, LG, Samsung a ďalšími. Náramok však môžete využiť aj k vašim klasickým analógovým hodinkám, alebo ho spojiť bez hodiniek. Vznikne vám tak modulárny a štýlový náramok. Remienok sa zatvára pomocou magnetu.

remod_smart_naramok_kickstarter

V predobjednávke máte možnosť kúpiť si náramok Remod vo verzii Basic za asi 57 eur (jeho koncová cena bude neskôr asi 80 eur). Kampaň tohto projektu potrvá ešte 21 dní a sme zvedaví, či sa ľuďom tento nápad pozdáva.

Zdroj: Kickstarter

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+