MojAndroid

Spoločnosť Qualcomm predstavila počas veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2013 novú radu procesorov Qualcomm Snapdragon 600, ktoré už dnes môžeme nájsť v high-end zariadeniach HTC One, Samsung Galaxy S4 alebo ASUS Padfone Infinity. V súvislosti s novým procesorom, spoločnosť uviedla v obchode Google Play hru s názvom Reign of Amira: The Lost Kingdom. Nový titul je pokračovaním predchádzajúcej verzie Reign of Amira, ktorá bola vydaná s cieľom prezentovať možnosti nového grafického čipu Adreno 320 z minulého roka.

Reign of Amira: The Lost Kingdom Reign of Amira: The Lost Kingdom
Reign of Amira: The Lost Kingdom

Hoci spoločnosť Qualcomm uvádza v obchode Google Play, že na jej spustenie je potrebné mať zariadenie s procesorom Qualcomm Snapdragon 600, hru sa nám podarilo nainštalovať aj na náš redakčný Nexus 4. To je spôsobené pravdepodobne tým, že Nexus je vybavený rovnakým grafickým čipom Adreno 320. V popise sa ďalej uvádza, že nový titul ponúka “ohromujúcu grafiku a efekty”, no po krátkom testovaní nás veľmi neoslovila. Zdá sa, že upravené hry pre konkurenčný čip Tegra 4 od spoločnosti NVIDIA, ponúkajú ďaleko väčšie možnosti. Ak vlastníte zariadenie so spomínaným GPU, dajte nám vedieť v komentároch, či sa aj vám podarilo hru nainštalovať. Stiahnuť si ju môžete ako vždy kliknutím na náš widget nižšie.

Verzia: 1.5.0.122
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.0.122
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

26.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+