MojAndroid

Spoločnosť Prestigio ponúka svoju vlastnú čítačku elektronických kníh. Dostupná je aj v Google Play Store a používateľom ponúka množstvo možností, ako si vychutnať svoju obľúbenú knihu priamo v Android zariadení.

„Od používateľov tablet PC Prestigio MultiPad a čítačiek elektronických kníh Prestigio Nobile z viac ako 50 krajín sme sa dozvedeli, že individuálne preferencie sú rovnako rôznorodé ako svet literatúry. Obdržali sme mnoho požiadaviek na vytvorenie aplikácie, ktorá je použiteľnejšia a ponúka lepší dizajn než aktuálne riešenia dostupné na webovej lokalite Google Play Store. A presne to sme aj urobili,“ hovorí Yuri Antoshkin, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Prestigio.

Čítačka má prístup do vlastného obchodu elektronických kníh spoločnosti Prestigio na tomto linku, kde je dostupných viac ako 220 000 elektronických kníh v 20 jazykoch, medzi inými už aj v slovenčine.

Android aplikácia Prestigio čítačky elektronických kníh podporuje vrátane slovenčiny 23 jazykov. Aplikácia je intuitívna a poskytuje veľmi dobrú orientáciu v položkách. Poskytuje zdieľanie obsahu prostredníctvom SMS, MMS alebo e-mailu, k dispozícii je zoznam obľúbených kníh, čítačka je veľmi dobre ovládateľná.

Stiahnuť si ju môžete prostredníctvom Google Play Store.

eReader Prestigio
Prestigio Plaza Ltd
Verzia 1.1 (3. 4. 2012)
Veľkosť 3,7 MB
1.6+

Zadarmo

Zdroj, foto: Tlačová správa Prestigio, Google Play Store

2.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+