MojAndroid

Výrobca Sennheiser je známy svojou špičkovou audio technikou, ktorá však nepatrí k najlacnejším. Teraz na svojich oficiálnych stránkach uviedol základný model TWS slúchadiel Sennheiser ACCENTUM True Wireless, ktoré patria v jeho portfóliu k tým lacnejším. Napriek tomu im nechýba podpora hybridného potlačenia okolitého hluku (ANC).

Nechýba ani podpora bezdrôtového nabíjania

Nové slúchadlá sú vybavené 7-milimetrovými dynamickými meničmi True Response Transducers, ktoré by mali zabezpečiť silné basy, čisté stredné tóny a ostré výšky. Kľúčovou vlastnosťou je však technológia hybridného potlačenia hluku, ktorá používateľom umožňuje blokovať vonkajší hluk pomocou režimu Hybrid ANC alebo počuť svoje okolie pomocou transparentného režimu.

Sennheiser ACCENTUM True Wireless
Sennheiser ACCENTUM True Wireless | Zdroj: Sennheiser

Konektivitu zabezpečuje rozhranie Bluetooth 5.3, ktoré podporuje aj funkcie ako Bluetooth LE Audio a Auracast na zdieľanie audio streamov. Po prepojení so smartfónom môže používateľ využiť softvér Sennheiser Smart Control, ktorý poskytuje 5-pásmový ekvalizér a rôzne zvukové režimy.

Sennheiser ACCENTUM True Wireless
Biela farba tela | Zdroj: Sennheiser

Sennheiser ACCENTUM True Wireless ponúkajú výdrž batérie až 8 hodín na jedno nabitie, pričom s pomocou nabíjacieho puzdra dostanete ďalších 20 hodín. K dispozícii je aj rýchle nabíjanie, ktoré dodá jednu hodinu prehrávania už po 10 minútach nabíjania. Nabíjacie puzdro sa dá nabíjať cez USB-C konektor a aj bezdrôtovým Qi nabíjaním.

Sennheiser ACCENTUM True Wireless
Nabíjacie puzdro | Zdroj: Sennheiser

Dizajn slúchadiel bol navrhnutý v kolaborácii so švajčiarskou spoločnosťou Sonova, ktorá sa špecializuje na starostlivosť o sluch. Dodávajú sa so štyrmi veľkosťami koncoviek do uší, ktoré zaisťujú bezpečné a pohodlné nosenie. Nové slúchadlá sú v súčasnosti k dispozícii na predobjednávku za cenu 199,99 dolárov a v predaji  budú od 21. mája v čiernej alebo bielej farbe.

Náš tip
Máte problémy s nabíjaním vášho telefónu? Vyskúšajte tieto tipy
12.5.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+