MojAndroid

Služba HOPIN sa v súčasnosti teší veľkej popularite. Ako prvá služba svojho druhu na Slovensku si získala v priebehu rokov veľkú dôveru u zákazníkov. V súčasnosti pritom rastie skutočne veľmi rýchlo, a to aj vďaka prieniku na zahraničné trhy. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je služba HOPIN populárna.

Náš tip
TIP:HOPIN bodoval v ankete 4ka Android Code 2016 v kategórii Doprava, oslávil 3. narodeniny

Počas jazdy

predchádzajúcej časti sme sa venovali dôvodom, prečo je služba HOPIN populárna vďaka výhodám, ktoré zažijete ešte pred samotnou jazdou. Teraz si povieme o výhodách služby, ktoré využijete počas jazdy a aj po jej skončení.

Vždy sa s taxikárom nájdete

Aplikácia vás vďaka GPS vie nájsť na mape. Rovnako je na mape aj taxikár. Vy vidíte jeho a on vidí na mape kde presne naňho čakáte.

Ak sa aj napriek tomu neviete nájsť, jednoducho vodičovi napíšte správu alebo zavolajte cez aplikáciu.

Najrýchlejšia a najkratšia trasa

Objednajte si taxík, zadajte štart a cieľ. Aplikácia vypočíta najrýchlejšiu trasu na základe aktuálnej dopravnej situácie. Vy sa len pohodlne usaďte a nechajte sa odviezť. Nepotrebujete nikoho navigovať či presviedčať, že cez prístavný most to bude rýchlejšie.

Náš tip
Rekordy HOPIN: Najviac jázd, najaktívnejší šofér, najdlhšia jazda a iné

Ak sa vám trasa nepozdáva, jednoducho po vystúpení ohodnoťte vodiča a nahláste trasu HOPINu. Trasa je zaznamenaná v systéme a HOPIN ju vie spätne skontrolovať.

Karta alebo hotovosť? Závisí to od vás

Platíte všade platobnou kartou? Aj za jazdu s HOPINom môžete platiť kartou cez aplikáciu. Jednoducho sa registrujte v aplikácii a pridajte si svoju platobnú kartu. Po vystúpení z taxíku vám aplikácia jednoducho stiahne sumu za jazdu z karty.

Ste fanúšikom hotovosti? Jednoducho na konci jazdy zaplaťte taxikárovi v hotovosti.

Výber platby je v HOPIN TAXI úplne na vás. Pri každej objednávke si viete zvoliť či chcete platiť v hotovosti alebo kartou.

Odveziem sa aj za firemné

HOPIN ponúka riešenie aj pre firmy a organizácie. Zaregistrujete sa ako právnická osoba, pridáte svojich zamestnancov a oni môžu jazdiť s aplikáciou HOPIN TAXI na firemné stretnutia či za klientmi. Nepotrebujú hotovosť ani zbierať bločky. Dostanete jednu faktúru a prehľadný excel so všetkými jazdami na konci mesiaca.

Po jazde

Spätne viete o svojej jazde všetko zistiť

Každá jazda je zaznamenaná a spätne ľahko vyhľadaná. Na rozdiel od dispečingu, kde neevidujú kto volá, kam si taxík objednáva a ktorý taxikár koho viezol. Systém konkrétne eviduje trasu, cenu, vodiča, zákazníka, hodnotenie zákazníka, hodnotenie vodiča.

V prípade, že ste zabudli mobil či kľúče v taxíku, HOPIN vie jednoducho identifikovať kto vás viezol a hneď mu zavolať. Ak príde sťažnosť na cenu či trasu jazdy, HOPIN vie prerátať cenu na základe reálne prejdenej trasy aj skontrolovať samotnú trasu.

Spokojnosť zákazníka je na prvom mieste

Aplikácia HOPIN TAXI vás automaticky požiada o hodnotenie na konci každej jazdy. Ak ste ohodnotili jazdu nízkym počtom hviezdičiek, aplikácia vám tohto vodiča už nabudúce nepošle. Ak zanecháte aj slovné hodnotenie ohľade toho, s čím ste neboli spokojní, HOPIN sa tým bude zaoberať. Pokiaľ pôjde o reklamáciu, bude vás HOPIN kontaktovať osobne. Rovnako v prípade, keď nahlásite, že ste niečo zabudli v taxíku.

Samotní taxikári aktívne pracujú na zlepšovaní svojho hodnotenia a teda aj služieb, pretože čím lepšie hodnotenie majú, tým viac objednávok získajú. Priemerné hodnotenie v Bratislave je 4,8. Rovnako HOPIN dbá na dodržiavanie všetkých pravidiel a nepoctivosť či zavádzanie zákazníka netoleruje. V systéme sa všetko dá rýchlo skontrolovať  – cena aj trasa.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

20.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+